• 24 KWI 19
  • 0
  Aleksandra Słotwińska – nowa fizjoterapeutka w Reh4u.

  Aleksandra Słotwińska – nowa fizjoterapeutka w Reh4u.

  Miło nam poinformować, że w związku z rozwojem naszego ośrodka nawiązaliśmy współprace z nową fizjoterapeutką , panią Aleksandrą Słotwińską.

  Dni przyjęć: czwartki, piątki.

  Pani Aleksandra zajmuje się:terapią indywidualną dorosłych, używając metod i technik dostosowanych do konkretnego problemu motorycznego i bólowego. Ich celem jest redukcja dolegliwości, przywrócenie utraconej funkcji ruchowej, wzmocnienie jej i utrwalenie.

  Według potrzeb stosuje techniki takie jak: masaż leczniczy i sportowy, terapia manualna, techniki energetyzacji mięśni, FDM, Anatomy Trains, mobilizacje tkanek miękkich, terapia punktów spustowych, redukcja dysbalansu mięśniowego, kinesiotaping, suche igłowanie, kompleksowa praca z blizną, terapie i trening powięziowy.

  Aby zapewnić terapię pacjenta w ujęciu holistycznym  wykorzystuje umiejętności  z zakresu akupunktury mikrosystemów-akupunktura dłoni, ucha, głowy; refleksoterapii stóp i głowy, Terapii Access Bars, terapii i masażu bańkami oraz gorącymi kamieniami, masażu meridianowego. Terapia jest wspomagana zaleceniami z zakresu kinezyterapii oraz dietetyki.

  Odpowiedź