• 07 MAR 19
  • 0
  Bony prezentowe na Dzień Kobiet w Reh4u.

  Bony prezentowe na Dzień Kobiet w Reh4u.

  Zachęcamy do wykupienia voucherów na dowolną kwotę lub usługę do wykorzystania w naszym ośrodku.

  Poza zabiegami fizjoterapeutycznymi mogą Państwo skorzystać z naszej oferty w strefie spa & natural.

  Proponujemy:

  Masaż czekoladą

  To świetny sposób na stres. Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. To wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom, wśród których należy wymienić między innymi: dobroczynne lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A i E (należące do silnych antyoksydantów) czy magnez. Czekolada stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które wymiatają wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu. To uczta nie tylko dla ciała, ale również zmysłów.

  Połączenie masażu z peelingiem

  Tworzy niezwykły zabieg relaksacyjny i oczyszczający naszą skórę. Usuwa martwy naskórek, wszelkie zanieczyszczenia, nadaje jej zdrowy koloryt i wygląd. Regeneruje warstwę hydrolipidową skóry. Zapewnia spektakularne wygładzenie i rozświetlenie. To znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą odżywić swoje ciało, a przy okazji wprowadzić się w dobry nastrój.

  Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

  Głównym założeniem masażu jest osiągnięcie przez klienta głębokiego stanu relaksu. Przegrzanie tkanek wywołane ciepłem kamieni doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększenia przepływu krwi żylnej, co sprzyja detoksykacji organizmu. Kompozycja olejków eterycznych,  odpowiednio dobrana muzyka, dają efekt w postaci zmniejszenia napięcia układu nerwowego.

  Dermomasaż

  Cellulit jest defektem kosmetycznym, który dotyka prawie 95% kobiet. Pojawia się głównie w okolicach brzucha, pośladków i ud. 
  Dermomasaż łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem, z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassaniem) i rolowaniem ruchomymi rolkami. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz zauważalna redukcja obwodu ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg ten został uznany za najlepszy w dziedzinie bezinwazyjnej redukcji cellulitu.

  Wskazania:
  Likwidacja cellulitu, ujędrnianie skóry, modelowanie sylwetki, pobudzanie mikrokrążenia, wygładzanie rozstępów i blizn, zmniejszanie obrzęków, przygotowanie do liposukcji, terapia przeciwstarzeniowa, wspomaganie leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, zabiegi relaksacyjne

  Odpowiedź