• 25 MAJA 17
  • 0
  Rehabilitacja dla sportowców

  Rehabilitacja dla sportowców

  Rehabilitujemy sportowców.

  W Reh4U zarówno zawodowy sportowiec jak i osoby uprawiające sport amatorsko znajdą miejsce dla siebie. Oferujemy specjalistyczną terapię, by w jak najszybszy i bezpieczny sposób zapewnić powrót do aktywności fizycznej po przebytych urazach ortopedycznych czy zabiegach operacyjnych.

  Rehabilitujemy pacjentów po przebytych urazach, kontuzjach i operacjach. Prowadzimy również rehabilitację przygotowującą do zabiegów operacyjnych co znacząco skraca i ułatwia etap rehabilitacji pooperacyjnej. Szczególną wagę przywiązujemy również do profilaktyki w sporcie w celu zapobiegania urazom i reedukacji wzorców ruchowych, zapewniając w ten sposób utrzymanie optymalnej funkcjonalności narządu ruchu.

  W naszym ośrodku oferujemy także rehabilitację przygotowującą pacjenta do bezpiecznego powrotu do uprawiania każdej dyscypliny sportowej.

  Krioterapia dla sportowców

  Reh4u jako jedna z nielicznych ośrodków rehabilitacyjnych na Dolnym Śląsku posiada kriokomorę.

  Od wielu lat, krioterapia jest powszechnie stosowana w leczeniu  min. schorzeń narządu ruchu. – Dotyczy to zarówno schorzeń przewlekłych przebiegających z okresami zaostrzenia, jak również świeżych urazów sportowych. Kriokomora to również doskonały sposób bio regeneracji , dzięki zabiegom krioterapii poprawia się wydolność i wytrzymałość organizmu.

  W trakcie trwania turnusu zabiegowego zapewniamy naszym pacjentom noclegi oraz wyżywienie, dostosowując się do indywidualnych preferencji naszych podopiecznych.

  Zapraszamy.

  Kontakt:
  Reh4u sp. z o.o.
  Wrocławska 8/13
  55-100 Trzebnica
  Tel: 601 926 267
  @ anna.imielska@gmail.com
  www.reh4u.com

  Odpowiedź