• 22 GRU 17
  • 0
  Trener Biofeedback Paweł Minorowicz w zespole Reh4u.

  Trener Biofeedback Paweł Minorowicz w zespole Reh4u.

  Zapraszamy do zapoznania się ofertą treningów Biofeedback prowadzonych przez Pawła Minorowicza.

  Dyrektor szkoły, nauczyciel oraz pedagog z kilkunastoletnim stażem. Pracował na wszystkich poziomach edukacyjnych w różnych placówkach oświatowych. Od 2014 roku prowadzi treningi z biofeedbacku.

  Wielki entuzjasta działań na polu neurorehabilitacji i neuropsychologii między innymi przy pomocy treningów biofeedbackiem połączonych z ćwiczeniami ruchowymi i poznawczymi. Stworzył autorski system treningu neurobiofeedback – test, jako nowoczesną i niezależną formę pracy z dziećmi oraz dorosłymi, którzy chcą wydajnie zwiększyć możliwości własnego mózgu, leczyć lub ograniczać dysfunkcje jednostek chorobowych. Uważa, że umiejętne zestawienie treningu biofeedbacku z zestawem działań neurorehabilitacji oraz jego autorskimi formami pracy daje rewelacyjne efekty systemu w terapii dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

  mózg
  Uważa, że największym sukcesem w treningach jest interakcja między prowadzącym zajęcia a pacjentem. Pracuje z osobami w różnym wieku ale stwierdza, że jego treningi największą radość sprawiają dzieciom i młodzieży. Osoby dorosłe już w zdecydowanie zwerbalizowany sposób oczekują efektów. Osoby chorujące na stwardnienie rozsiane (SM), po przebytym udarze czy urazie mózgu świadomie ale i doskonale poddają się zaproponowanej przez niego terapii. Neurobiofeedback-test trenowany z dziećmi to nie tylko podłączenie ich pod elektrody (bezbolesne i bezinwazyjne), ustawienie ich na powierzchni treningowej ale ciągłe poszukiwanie jak najlepszego kontaktu z tak wrażliwymi pacjentami. To praca terapeutyczna, pedagogiczna a nawet nauczycielska, której zadaniem jest ciągłe mobilizowanie i pozytywne nastrajanie do pracy. Z każdym treningiem młodzi ludzie są przygotowywani do kontrolowania własnych fal mózgowych odpowiedzialnych za koncentrację lub wyciszenie.

  Kontakt:
  Paweł Minorowicz
  info@mobilnybiofeedback.pl

  Odpowiedź